Parlament 2023/2024

Aktuální doba je plná výzev a nároků, a financování aktivit může být obtížné. Nicméně, s velkým odhodláním a nadšením chceme uskutečnit řadu workshopů a akcí pro naše spolužáky. Jedním z hlavních cílů našeho parlamentu je vytvářet pro žáky, spolužáky zajímavé a inspirativní události.

Školní parlament – členové

• 08. 04. 2024
  • 13. 05. 2024

Akce školního parlamentu

V tomto ohledu jsme se rozhodli uspořádat několik workshopů pro druhý stupeň, které se budou zaměřovat na to, co studenty baví a zajímá. Chceme, aby se z nich nejen poučili, ale také si užili skvělý čas.

Termíny workshopu: říjen, prosinec, únor, duben, červen

Máme velkou radost, že nás na prvním workshopu navštíví Kateřina Šimonková, držitelka titulu Vicemiss České republiky za rok 2020. Kateřina nám přiblíží svoji úžasnou cestu do Tchaj-peje, kterou podnikla ve svých 14 letech a podělí se o své zážitky. Součástí tohoto workshopu bude i naučení se jemného denního líčení, takže se mohou účastníci těšit na tipy, jak vypadat něžně a přirozeně.

V plánu máme zorganizovat sportovní akci pro celou školu. Tato událost je zaměřena na podporu týmového ducha, zdravého životního stylu a aktivního zapojení všech našich žáků. Chceme, aby se naše škola mohla společně bavit a vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky.

Během minulého školního roku jsme naším jarmarkem dokázali vybrat velkorysou částku ve výši 14 000 Kč pro Mikuláše Kaloče. Rádi bychom i letos pokračovali v této krásné tradici a pomohli tak dalšímu dítěti a rodičům.

Chození po třídách, předávání drobností.

Místo Halloweenského dne bychom rádi zorganizovali Dušičkový den, na který se zaměříme na české tradice a zvyky. Tato událost se bude konat během jednoho dopoledne a bude určena pouze pro žáky prvního stupně. Naším cílem je přiblížit tuto tradiční českou událost našim malým spolužákům a pomoci jim pochopit její význam.

Aktuální informace o akcích školního parlamentu sledujte na nástěnce v přízemí školy!