V pátek 3. května se konalo okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou.

Naše škola byla zastoupena ve všech kategoriích.

Nejúspěšnější byla kategorie starších žáků. Starší chlapci se umístili celkově na třetím místě a získali bronzové medaile. Nejlepší výkon podal Radim Ernest, který zvítězil ve skoku vysokém výkonem 162 cm a druhé a místo stejným výkonem vybojoval také žák naší školy – Tomáš Hlavatý. Vynikající výkon předvedl Oliver Dimitriu, který v běhu na 1500 metrů výkonem 5:05, 61 obsadil druhé místo.

V kategorii starších dívek byla nejúspěšnější Julie Čabliková, která se umístila na třetím místě ve skoku dalekém výkonem 436 cm.

V kategorii mladších žáků podal výborný výkon Tomáš Černoch v běhu na 1000 metrů výkonem 3:21, 83 a obsadil 2. místo. Druhé místo také vybojoval Ondřej Bezděk ve skoku vysokém výkonem 146 cm.

Z mladších děvčat byla nejúspěšnější Natálie Procházková v hodu kriketovým míčkem, která výkonem 35, 16 metrů získala třetí místo.