Nacházíte se zde: Úvod » Úvod

Zápis do prvních tříd

přijali jsme všech 73 dětí, z toho je 19 odkladů školní docházky. Budeme otevírat 2 první třídy a jednu přípravnou třídu.

odkaz na stránku s dokumenty ke stažení

V Krnově, 26. 4. 2022 Mgr. Petr Juřina, ředitel školy

Příměstské tábory

Naše škola ve spolupráci se spolkem Tempus pořádají během letních prázdnin dva turnusy příměstských táborů.

Letní škola kouzel proběhne v termínu od 25.7. do 29.7. Příměstský tábor Hledáme detektivy! zn. spěchá proběhne v termínu od 8.8. do 12.8. Více se dozvíte z letáčků (odkaz).

Přihlašovací formulář můžete vyplnit na tomto odkazu: https://forms.gle/JT7ikkh2Mhjfg9127 nebo si můžete vyzvednout tištěný formulář v kanceláři školy.

V případě dotazů kontaktujte Adélu Zámarskou, mail: anglictinasadelou@seznam.cz, na Škole online nebo na FB Adéla Angličtina.

Informace o naší škole

Škola se nachází v centru města, je dostupná dojíždějícím žákům. Leží v pěkném prostředí zrekonstruovaného parku na Smetanově okruhu.

Vyučujeme podle školního vzdělávacího programu 4/2016 „Škola pro sport a výuku jazyků“ (platnost od 1. 9. 2016). Od sedmého ročníku vyučujeme další cizí jazyk (ruštinu nebo němčinu). Škola si klade za cíl nadále podporovat žáky ve sportu a také v jazycích – od první třídy vyučujeme angličtinu. Nabízíme žákům rozvoj i v jiných oblastech, např. v rámci volitelného předmětu se vyučuje psaní na počítačové klávesnici, ekologický seminář, přírodovědné praktikum, branný seminář, sportovní výchova, konverzace v anglickém jazyce.

Škola je zapojena do projektu „Společný rozvoj inkluze v Krnově“, to znamená, že nadále se mohou žáci přihlásit na doučování!

Škola je zapojena do projektu „Šablona III“.

Naše škola má školního psychologa: Bc. Natalia Monski je k dispozici každé úterý a čtvrtek od 8 do 15 hodin.

INDIVIDUÁLNÍ INFORMOVANÝ SOUHLAS K ČINNOSTI ŠKOLNÍHO PSYCHOLOGA (odkaz ke stažení)

Vybavenost školy

• 2 tělocvičny s krytým doskočištěm pro skok daleký
  • běžecká dráha 50m