Možná jste hledali:

Projekt „Tři králové“ – 4.A

5. 2. 2024

Kdo jsou Tři králové? Za kým putovali? Co jim ukazovalo cestu? Jaké vezli dary? A na mnoho dalších otázek našli odpověď žáci 4.A ve svém třídním projektu.

Okresní kolo anglické soutěže

13. 3. 2024

Ve čtvrtek 7. března se dva žáci naší školy zúčastnili okresního kola anglické olympiády. Za první kategorii nás reprezentovala Elizabet Široká ze 7. B, která ze všech soutěžících zvládla nejlépe gramatický a poslechový test. Po ústní části, kde je potřeba konverzovat s porotou na vylosované téma, nakonec obsadila 6. místo. Ve druhé kategorii bojoval za…

Naše úspěchy

21. 1. 2024

Šablony 1

3. 2. 2024

Šance pro všechny

3. 2. 2024

21. 1. 2024

Člen ŠR za rodiče MUDr. Kamila Hnízdová [hnizdovak@post.cz] Roman Šupák [s.r.blesk@seznam.cz] Člen ŠR za zřizovatele Bc. Věra Kuchařová [mskcapka@seznam.cz] Ing. Vratislav Golláň [vratislavgollan@gmail.com] Člen ŠR za pedagogy Mgr. Irini Mamulová [irimam@seznam.cz] Mgr. Jana Zatloukalová [jana@spcnet.cz]

Ukázkové hodiny v rámci projektu IROP se ZŠ Šrámkova Opava

26. 3. 2024

Návštěva v ZŠ Šrámkova v Opavě v rámci projektu IROP . Byly pro nás připraveny tři ukázkové vyučovací hodiny : 1.hodina : přírodovědné pokusy - téma voda 2.hodina : angličtina interaktivně 3. hodina : zvířátka v lese. Hodiny byly velmi pěkné, interaktivní a nápadité. Obsahem byly přesně vytvořeny k tématickému plánu našich čtvrtých tříd. Moc děkujeme všem učitelům, kteří pro nás vyučovací hodiny připravili a vedení školy za dlouholetou spolupráci. Dětem se program moc líbil a dokonce jsme zvládli i aktivity venku.